12 Aralık 2011 Pazartesi

Adnan Oktar gol demek gol demek


İster adolescent döneminde ol, ister yetişkin istersen de antrapoz evresine geç yine de sen bu adam gibi olmayı hayal etmekten vazgeçmeyeceksin sevgili dilenci karşim. Yıllar yılı ne zaman Hugh Hefner'ı görsen, aga adam kaç yaşına gelmiş çatır çutur götürüyor hatunları diye için içini yerken, The Playboy Mansion'da olmanın hayalleriyle yaşadın hep. Playboy Bunny House Party videolarını izleyerek tavşan kızların ponponları dahi yetiyordu sana, sus biliyorum.


Lakin burada yollarımız ayrılacak işte, çünkü hak edene hakkını verene kadar yazmaya devam edeceğiz. Adnan Oktar gerçeğini görmezden gelmeni kınayarak başlıyorum. Adnan Oktar kim mi? Adnan Oktar kendisini şu şekilde tanıtıyor;

collapse of evolution, waiting coming of Jesus and Mahdi, denounce terror & antisemitism, against darwinism & bigotry

Yazdığı 7 ciltlik atlasla evrimin çöküşünü gerçekleştiren, İsa ve Mehdi'yi bekleyen, terör kınayan ve aynı zamanda antiseminist olmakla birlikte Darwincilerin ve bağnazların karşısında dimdik ayakta duran bir adam Adnan Oktar!

Yaptığı sohbetlerle ağırladığı birbirinden güzel bayanların haddi hesabı olmadığını bilmiyorum deme. Doğal güzellikleriyle, sohbetlere güzellik katan ve Adnan Oktar'ın bu güzellere ettiği iltifatlarla bize kadınlara karşı nasıl davranacağımızı öğreten bu yüce kişiliği Hugh Hefner gibi ağzı viagradan kurtulmayan adama tercih etmen son derece riyakarca bir davranış abisi! Hugh Hefner'ın bilgi ve yaşam donanımları, Adnan Oktar'ın yazdığı kitapların önsözü bile etmeyeceğini artık gör ve sen de yolundan dönüp, Adnan Oktar'ın izinden git. Gerçek bir romantik, kadınlara nasıl yaklaşacağını iyi bilen, cümleleriyle onları mest eden biri şu aşağıdaki güzellikleri haketmiyor da kim hakediyor?İnşAllah yolunuzdan dönersiniz ve MaşAllah hürmetli Adnan Oktar'a!

0 yorum:

Yorum Gönder