6 Nisan 2012 Cuma

Biz Kanmayız Bunlara

Siktiğimin barcelona'sının idmanda 9'a 2 çalışmasını 547 bin kişi seyretmiş. video bu;

orda burda ''yea abi adamlar iyi yaaa'' gibi laflar ediliyor haklarında. utanmadan bir de videonun başlığında amazing tiki-taka skilss falan yazmışlar, bizim mallar da bir bok zannedip ağzından salyalar akarak izlemiş, keşke bizim de gençlik ve spor il müdürlüklerimiz ani bir kararla tüm takımlara böyle idman yapma zorunluluğu koysa:( gibi isteklere bürünmüşler. kimi kandırıyonuz birader? bir kere 9'a 2 top kapma mı yapılır? o iki kişi yerine köpek koysan kapamaz topu. sıkıyorsa 2'ye 2 yapın, orada sergileyin hünerlerinizi. tiki-taka skillslerinizi 9'a 2'de yaparsınız tabi.


Bu dilenciler neden samsunspor idmanının hakkını vermez peki? bu barcelona dilenciliğine karşı samsunspor'un yaptığı bu idmanın hakkını verseniz ne olur dilolar;

samsunspor bu 9'a 2'nin eller kollar bağlı halde olanını yapınca gören yok, barça sikini karıştırarak 9'a 2 yapınca adamlar biliyor. Barcelona'nın en azılı düşmanlarından biriyimdir ancak buna rağmen kabul ettiğim gerçekler yok değil haklarında. kabul edemediğim tek gerçek bu takımın dilencileri. sizi sevmiyorum. çünkü siz bire beş katıp gözünüzün önündekileri göremiyorsunuz. her olayı tek bir yere bağlayıp her yol oraya çıksın istiyorsunuz. biz sizin gibi değiliz.


son olarak idman böyle olur dilo. Senin türkiye'de devrim yapacak dediğin hocalara teneke bağlanırken hüseyin çimşir bu ülkede devrim yaptı. idman böyle olur. (bkz: idmanda hüseyin çimşir gibi olmak)

sayın ramos; yukarıdaki bkz'ı doldurmanızı rica ediyorum :(

Hüseyin çimşir > s. busquets


net.

6 yorum:

QuaresmA dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
bss dedi ki...

yalnız atladığın yerler var.

1- alan çok dar.ki barcelona zaten bu başarısının ardında dar alanda çok iyi paslaşıp top kaptırması halinde hali hazırda küçük alanda çok oyuncuları olmasından dolayı topu hemen kapabilmeleri.

2- o daracık alanda tek pas yapıyorlar.

3- ortada ki 2 li öyle topa basıyor ki 9 a 2 bile olsa topu kapabiliyorlar.

tayyar dedi ki...

bence sampsunspor dustugu icin yanlis dusunuyosun, eger dusmeseydi dogru dusunuyo olacaktin.

barcelona zaragoza'yi yener ise reymış = gay(as spelling)

Cemre dedi ki...

Efsane çizgi film karakteri'nin adı nedir?

gokmenoz dedi ki...

peter lorre'nin çizgi film karakteri.

Cemre dedi ki...

eyvallah :)

Yorum Gönder