20 Haziran 2011 Pazartesi

Ağladım


Ağlattın be Fethi dayı :(

Şöyle başlıyor konuşmaya; ''buraya(kütahya) biz 1959'da geldik. o günden bu güne linyitspor'u sever, onun peşinde her yere giderim, içerde dışarda tüm maçlara giderim ben. Amatörde de maçlara gidiyorduk, 3.lig'de de, 2. lig'de de, bank asya'da da.''Şöyle devam ediyor konuşmaya; ''52 sene evvel tavşanlı'da kömürspor adıyla oynardık, İsmail abi vardı müdafaada oynardı(yukarıdaki fotoğrafta gösterdiği), Erol abi müdafaadaydı, Yalçın forvetti. Bizim için öncelik linyitspor'dur, biz bayramdı seyrandı bilmiyoruz. ''

52 sene evvelden bahsediyor duyuyor musun dilenci? hem de amatör küme takımında bahsediyor. 20 sene öncenin liverpool'unun efsaneleri değil diye ilgini çekmiyor olabilir, ama halkın takımı liverpool diye ortalıkta dolaşırken bu kömür işçilerini de unutma. Hanginiz daha romantiksiniz? Sen mi Fethi dayı mı? müdafaacıydı diyor, sağ bek orjinli oyun kurabilen ama rakiple diagonal iletişimi zayıf olduğu için linyitspor için iyi transfer değildi :( diyemiyor.


Devam ediyor yüce taraftar Fethi Dayımız; ''Maç günleri beş vakit namazımı kılar her an linyitspor'um için dua ederim.''Ve maça yol alıyor. Üzerindeki formanın hakkını tribünde her daim verdiğin için terine kurban senin be Fethi dayı. İdolümüzsün.Benim Fethi dayım > senin İngiltere'de rakip takım futbolcularını alkışlayan taraftar.

Ayrıca Trt 1'e bu klibin arkasına rihanna/interpol gibi gruplar yerine imparator'dan ayağında kundura koyduğu için ayrıca teşekkür ediyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder