14 Şubat 2011 Pazartesi

yuvana dön ibrahim!ligimizin amatör ruhlu emektar futbolcularından biri, bu akşam itibariyle 11 yıl formasını terlettiği kulübünden aniden koparıldı.Beşiktaş yönetiminin verdiği kararın perde arkasında neler var elbette bilemeyiz.lakin her ne olursa olsun; İbrahim Üzülmez kadro dışı bırakılıp sezon sonu jübile teklif edilmeliydi en kötü ihtimal..

bu saatten sonra futbol yaşantısına nasıl şekil verir delinho kestirilemez tabi. ancak sendika olarak ona tavsiyemiz;

"daha önce forma giydiğin topraklara geri dön İbrahim! terini,ruhunu sahaya Karabük forması altında yansıt.Biz senin sahada çabanı ve özverini görmekten uzak kalmayalım"

4 yorum:

bodom dedi ki...

hakan ünsal'dan boşalan efsanevi komple sol kanat oyuncusu eksikliğini dünyada giderebilecek tek adam. adam gibi adam.


bırak solu, sağ bek oynadığı oyun bile kitaptır.

gokmenoz dedi ki...

türk ligindeki en iyi sol. bak sadece sol diyorum ki mevkisini dile getirmedim. nereye koyarsan koy, görevini yapacak olan adam.

deli ibo ne yapmış olabilir de sözleşmesi fes edilebilir, anlamış değilim. yazıklar olsun türk futbolundaki saçma anlayışlara.

jose dedi ki...

yemin ediyorum lanet olsun bu kulüp yöneten düzene.adamı kadro dışı bırakırsın anlarımda kovmaktan beter ediyorsun.

umarım futboldan kopmaz ibo.anlaşır bir takımla..

cnyvz dedi ki...

fotoğrafın güzelliğine bakın. ibo istiklal marşında ne kadar saygılı ne kadar nizami. böyle bir adamı totoman'a yediren zihniyetin tiyniyetini sikiyim. zamanında üzülmessi dediysek messi'yi yüceltmek için söyledik, onu da anlamadılar.

Yorum Gönder