13 Ocak 2011 Perşembe

utanacaksan okuma :(

Allahım şu an o kadar mutlu ve mesudum ki... şu blogun varlıgı dünyanın aslında güzel bir yer oldugunun kanıtı değil mi? yine sazı elime alıyorum gerçekleri bir sille gibi yüzünüze indiriyorum desem???

unit one lesson one, activity one;

tamam anladık facebook'ta müslüm gürses gerçeği varken belle & sebastian paylaşıyorsun, tamam blogunda sosyal mesaj kaygılı " sanat toplum icindir " postlarını giriyorsun anladık. ama şunu acıklamazsan peşini bırakmam;

Hangisi Sanat?...
Solda görmüş oldugunuz şey van gogh'un Gwiezdzistanoc Portesi :/ bilinen adıyla yıldızlı gece.

Ulan şimdi cafe ortamında kızlara hava atıcam diye van gogh hikayeleri sallarsın tamam da bu ne lan? yeğenim aynısını cizdi gecen kızdım cocuga yırttım bu ne lan diye... ne ki şimdi bu derinlik falan diyip aydınlatır mısın beni?
Sanat ne o zaman diye karşı atak yapiyorsan hemen alta bak. bak baak.

AL SANA SANAT;Sanatın tanımı budur; Kral'ın kafa vuruşları. net.
tartışır mıyım? tartışmam

Van gogh şu kafa vurusunu yapsin o zaman. sanat toplum icindir iste. bu gole milyonlar ağladı. biz de staddaydık. 37 yaşında fener'e gol atmak diye başlık bile var olm ne diyosun sen? populerleşim bologna macındaki fotografi koymadım. tamam gerçekleri yüzüne vurucam dedim ama ağlamanı da istemem. bu kadarı sana yeter. part 2 de ağlarsın belki (cesaretin var mı aşka?)2- Bu konunun üstüne cok gittik ve kabak tadı verdik kabul ediyorum ama birazcık da olsa aydınlanmak istemiyor musun?

Bunu hepimiz tanıyoruz. Kewell, kuvıl furom gaasaraaay.

ekşide 766 capsi var böyle. üşenmedim tek tek saydım.

1-adam aussie mi awussi mi ne öyle bi şey. zaten kalıtımsal olarak hayata 4-0 önde başlamış.
saclar; gittiği berberin önünden gecemem ben.
disler; dis mi sanat eseri mi belli değil. özel dişcisine selam olsun.

üstündeki forma; ulan ben giysem bana da tapman lazım. yalan mı?

sonucta overrate edilmis bi gülümsemesi var.

peki diyeceksin bu da mı gol değil? değil dilo sana sempatigin allahını göstereyim mi?


AL SANA KARİZMANIN KRALI;

CAFER AYDIN...

gülümseyeceksen böyle gülümseyeceksin.
ulan ben bile kız keserken artık gözlerimi kısmıyorum kivıl'daki bu sevimlilik ne anlamadım. :(

cafer aydın: adamda dis kalmamıs be. emekci cafer:( az kendini yere atmadın ama en kral forvetlerden biriydin baba. saygıda kusur ettiysek affola.


part 3. abi burada jeux de fants'da sarılarak cimentoya dalan ciftler icin gözyasları dökmüs, facebook'ta milyonlarca like yapan sözüm ona aşıklara inat hagi tugay sarılması koyacaktım ama araştırmacı gazeteciliğim de bu kadar. zaten deli imla hatası yaptık şimdi vakit bulamadım.
sen gerçekleri öğrendin mi onu söyle; bodom söyle mutlu oldun mu? bu deli adamı unuttun mu :(


4 yorum:

Adsız dedi ki...

harbi kabak tadı verdi artık. meselen sosyal ortamda şekil yapanlarlaysa farklı bir yaklaşım sergilemelisin. vangogh un tablosuna laf sokuştukmak onu bir maç posteriyle kıyaslamak anlamsız. armutla elmayı karıştırmışın bağlantı kuracam diyerek. yok belle&sebastian yerine müslüm koymuyosun diyorsan yine aynı şekilde. ikisinin de verdiği tadlar farklıdır. almak isteyen hangisini isterse alır. ikisini birden yada hiç birini. karşı önerme diye müslümü kullanıyorsan müslümünde gerçek anlamını ve değerini bilmiyorsun arkadaşım. eleştirilerini sosyal ortamda şekil yapanlara yap onların kullandığı nesnelere değil. karşı önermelerinede haksızlık ediyorsun.
Saygılar...

kurkoc dedi ki...

ee müslüm baba da garbage'dan the world is not enough söylüyo,onu nabacaz ?? popülere karşıyım,özenti düşmanıyım ayaklarını da fazla abartmamak lazım zira artık bu da farklı bir özenti biçimi olmaya başladı.

jose dedi ki...

yine gerçekler.

cafer aydın'ın gülümsemesi > heri kivıl'ın gülümsemesi net.

ersun yalana yaptığın atar içinde adamsın cafer..

bodom dedi ki...

david villa'nın oynadığı futbolsa cafer'inki neydi?

Yorum Gönder